Warning: Undefined array key "server_cron" in /home/grzelak8/domains/serwisy.org.pl/public_html/wp-content/plugins/simply-static/simply-static.php on line 60
O Firmie

O firmie

Serwis AGD Tarnowskie Góry to zaufany partner w dziedzinie napraw i serwisu sprzętu AGD. Nasza misja to dostarczanie profesjonalnych usług serwisowych z najwyższą dbałością o potrzeby naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasz zespół specjalistów zapewnia szybką i efektywną diagnozę oraz naprawę sprzętu AGD, gwarantując przy tym pełne zadowolenie z wykonanej pracy.

Nasze Wartości:

  • Profesjonalizm i Doświadczenie: Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, którzy dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom zapewniają najwyższą jakość usług.
  • Gwarancja Jakości: Oferujemy półroczną gwarancję na wszystkie wykonane naprawy, co świadczy o naszym zaufaniu do jakości świadczonych usług.
  • Korzystne Ceny: Dzięki zakupom części zamiennych w cenach hurtowych, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom atrakcyjne ceny napraw.
  • Zadowolenie Klienta: Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego zawsze staramy się wykonywać naszą pracę solidnie i terminowo.

Skontaktuj się z Nami:

Jeśli masz problem ze sprzętem AGD, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Zadzwoń pod numer +48 727 799 001 lub napisz na kontakt@serwisy.org.pl.

o-nas